Veľkoplošná tlač


Veľkoplošná tlač je digitálna tlač z role, obvykle šírky 106, 137, 162 cm alebo širšie. Veľkoplošnou tlačou vyrábame plagáty, billboardy, veľké samolepky, , veľké fotografie, plátna, backlitové fólie a samolepy do svetelných boxov, reflexné značky, fotoluminiscenčná ceduľky, PVC plachty (banner - frontlit, backlight, blockout, black-back), PVC sieťovinu (mesh), textil. Pre zvýšenie životnosti alebo pre vylepšenie konečného vzhľadu samolepiek a fotografií odporúčame lesklú či matnú lamináciu.

VYUŽITIE VEĽKOPLOŠNEJ TLAČE

Billboard – stará dobrá klasika, ktorá položila základ outdoorovej reklamy. Vhodne zvoleným billbordom ( pútavým sloganom a vhodnou grafikou ) a miestom jeho umiestnenia dokážete osloviť širokú verejnosť a potencionálneho zákazníka.

Citylight - reklamným highlightom v meste! Vďaka presklennej a podsvietenej ploche je reklamná kampaň neprehliadnuteľná 24 hodín denne.

Samolepiace fólie - sú určené na polep výkladov, jednoduchý polep áut, dodávok a kamiónov, polep rovných plôch ako PVC tabule, dvere, polep sklených plôch v kanceláriách, fólie sú umývateľné a odolné voči vode a UV žiareniu.

Okenné folie - dierkovaná (perforovaná) tiež nazývaná One Way Vision fólia je určená na výlep na sklo, na okná. Dierkovaná fólia je nosičom reklamy, vpustí svetlo do miestnosti a nebráni výhľadu z miestnosti smerom von.

Mesh - riedušný materiál pre veľkoformátové výstupy. Odolný voči vplyvom počasia, UV žiareniu, vhodný na dlhodobé použitie v exteriéri.

Baner – vhodný na exterierovú a interierovú reklamu. Plachty sú vhodné na rôzne účely ako napr. propagáciu vašej firmy, na športové a kultúrne podujatia. Baner je jednoducho odnímatelný a prenosný.

Roll up - bannery sú základnou zložkou každej prezentácie. Jednoduchá inštalácia roll-up banneru zaručuje rýchlu inštaláciu prezentácie pred očami vašich zákazníkov a obchodných partnerov.

Reklamné tabule - predstavujú jednoduchý a lacný spôsob ako umiestniť Vašu reklamu na stenu, stĺpik či stojan.

Vlajky - Reklamné vlajky sú moderné a pútavou súčasťou každej modernej prezentácie firiem, produktov alebo akcií. Vlajky sa používajú v interiéri aj exteriéri.