25-te výročie existencie pivárne Ranč v Prešove bolo niečo, kde ste nemali chýbať.

 

Nie je v Prešove veľa podnikov, ktoré sa môžu pochváliť históriou siahajúcou do roku 1993 a prevádzkou bez prerušenia po dobu 25 rokov. Aj keď podnik zmenil za tú dobu majiteľov, funguje pre svojich verných zákazníkov už tak dlho, že dievčatá čo sa narodili keď ho otvárali sú dnes už niektoré aj maminy a chodia s kočíkmi na kávu do Ranču bez toho aby tušili jeho históriu.

A preto si chalani povedali, že to treba všetkým návštevníkom, náhodným aj pravidelným, pripomenúť, že je to ozaj už tak dlho, čo si v Ranči môžu dať kávu, pivko alebo aj  niečo tuhšie, zabaviť sa na akciách s kapelou či si pozrieť dôležité športové zápasy. A to stále k kruhu priateľov a príjemnej obsluhy.

A oslava to bola ako sa patrí. Do rána. Kapela, kopa ľudí. Pre nich si majitelia pripravili špeciálne výročné pivo, samozrejme s názvom Ranč Premium 11, ktorého krst sa uskutočnil ako hlavný bod programu. Radi sme im pomohli s dizajnom etikety, pohárov, výročných šálok. Samozrejme pri takej príležitosti treba vyšperkovať detaily – nový polopriehľadný polep dostala kaviarenská časť. Dievčatá za barom sme zaodeli do výročných tričiek so štýlovým dizajnom, na stoloch nesmeli chýbať podpivníky navrhnuté a vyrobené k novému pivku.

Chalanom prajeme k výročiu všetko naj, hlavne aby sa nezabudli na nás aj naďalej stále obracať keď budú potrebovať merch, alebo marketingovú podporu 🙂

Na zdravie.