Svetelná a 3D reklama


Svetelná ako aj 3D reklama formuje celkový imidž firmy alebo prevádzky. Úlohou každej reklamy je informovať ale hlavne prilákať zákazníka. V dnešnej dobe nájdete reklamu na každom kroku. Preto je dôležité, aby bola najpútavejšia tá Vaša!

SVETELNÁ REKLAMA

Ľudí odjakživa priťahovalo svetlo, preto svetelná reklama si v momente získa Vašu pozornosť.

Technológia výroby umožňuje produkovať písmená rozličných veľkostí od malých označení obchodov a firiem, až po obrovské písmená označujúce veľké obchodné reťazce či nadnárodné spoločnosti. Práve široká možnosť prevedenia písmen a znakov zaisťuje tomuto typu reklamy obrovskú popularitu. Medzi najčastejšie prevedenie patria svetelné písmená. Vysvietenie písmen je zaistené tradičnými neónmi alebo v súčasnej dobe stále populárnejšími úspornými LED diódami.

Okrem štandardných tvarov pre vás pripravíme aj netradičné svetelné totemy v tvare vášho loga či ponúkaného tovaru. Pripravíme pre vás 3D realizácie, ktoré zvládnu interiér aj exteriér.


3D REKLAMA

Ide o veľmi efektívne reklamné riešenie – 3D logo patrí na miesta, ktoré majú v prvom rade pritiahnuť ľudí do vášho obchodu či prevádzky. 3D logo plní aj reprezentatívnu funkciu a nemusí nutne visieť len v exteriéri. Ak chcete pôsobiť na vašich klientov profesionálne a dôveryhodne, 3D logo vo vašej kancelárii, jednacej miestnosti či v kamennej predajni tento dojem ešte umocní.

 

Písmená alebo časti loga možno montovať jednotlivo, nepotrebujú žiadne konštrukcie, ktoré by mohli pôsobiť rušivo a kazili by celkový dojem. Samostatné písmená vytvárajú kontrast s pozadím, a tak zaručujú dokonalý výsledný efekt.

 

Využitie

  • firemné logá a nápisy na fasádach
  • logá a nápisy do predajní, zasadacích miestností, vestibulov…
  • orientačný systém do firiem a hotelov
  • reklamné prvky pre výstavné stánky
  • dekorácie výkladov
  • označenie budov, čísla domov...

ČO SME UŽ VYTVORILI