Športové dresy


Chcete byť originálny? Chcete mať dresy s potlačou čísel a sponzorov priamo v materiály z ktorého je dres ušitý? Tak potom je značka A4ka ako šitá pre Vás.
Dresy sú navrhnuté na každý šport tak, aby zabezpečovali komfort pri pohybe, dobre odvetrávali telo a skvelo sedeli na každej postave.

NÁVRH A VÝROBA

Dresy Vám navrhneme a vyrobíme ich na mieru. Pokojne už od jedného kusu, pre jednotlivca alebo celé kluby. Všetky dresy sú z veľmi kvalitných a funkčných materiálov, ktoré sú navyše odolné proti namáhaniu.


TECHNOLÓGIA

Výroba prebieha formou sublimačnej technológie, ktorá zaručuje trvanlivosť a kvalitu tlače.


BLA BLA BLA

Whether you have an existing pair of headphones that you would like to improve using the DIY route, or if you’re willing to spend for a specialty pair, here is a roundup of the many available methods of tangle-free headphones.

Voliteľný dizajn


Verdict


The TMA-1 X is the most ambitious professional headphone offering to-date from acclaimed audio technology manufacturer AIAIAI, by taking high-end award-winning design and performance down to an entry-level price point for the masses. The TMA-1 X is a closed, dynamic headphone for professional DJ performance, production and everyday use. Inspired by the award-winning design of the AIAIAI TMA-1, the TMA-1 X offers a lightweight, small footprint, and highly portable alternative to the existing TMA-1 range.