Dlhodobá spolupráca s firmou Body Nutrition prináša prospech pre obidve strany. A môže aj pre vás.

Prečo spolupráca s firmou z oblasti fitness a športovej výživy ?

Je pravda, že našou doménou v športovej oblasti je výroba dresov a tréningového a vychádzkového oblečenia. Ale keďže dobre rozumieme športu a potrebám športovcov a celkovo aktívnych ľudí, športová výživa je logickým rozšírením nášho záberu. Či už pre kluby akéhokoľvek športu, ale aj pre amatérskych športovcov, ktorí sú našimi zákazníkmi, dlhodobo ponúkame doplnky výživy. Doteraz to boli hlavne jontové nápoje. Teraz ale v spolupráci s našim partnerom vieme ponúknuť komplexné suplementy pre každého, kto šport berie vážne. Rovnako ako my.
Dokopy nás okrem priateľstva s majiteľom dal aj dizajn a výroba šporového oblečenia ich značky. Sami môžete posúdiť, že to vyšlo fantasticky.

                    

Kto / čo je Body Nutrition ?

Body Nutrition je slovenská firma ponúkajúca športovú výživu vlastnej značky ale aj iných svetových značiek. Tino Timko sa pohybuje v tejto oblasti už veľa rokov a je v tom skutočne doma. A keďže sa chceme spájať s najlepšími, nebolo o čom.

Potrebujete odborné rady o suplementoch ? Máme na to nášho partnera.

My v A4ke sa samozrejme nechceme pasovať za expertov na športovú výživu. Ale ak máte akékoľvek potreby v tejto oblasti, vrelo vám odporúčame navštíviť predajňu Body Nutrition, alebo ich eshop. Samozrejme ale viete všetko dostať aj u nás.